Washington - Toronto 88:101 Raptoři si smlsli na basketbalistech Washingtonu. Včetně Veselého

New York

Basketbalisté Golden State vyhráli v NBA osmý zápas za sebou a mají tak v lize aktuálně nejlepší formu. Warriors v pátek zvítězili 101:100 v Atlantě, i když v závěrečné čtvrtině ještě prohrávali o 15 bodů. Rozhodující tříbodový koš vstřelil v poslední sekundě Andre Iguodala. Wizards s Veselým doma nestačili na Toronto.

Wizards v NBA nestačili na Toronto. Český basketbalista Washingtonu Jan Veselý (uprostřed) zaznamenal při prohře 4 body.

Na poslední akci měli hosté necelé tři vteřiny. Iguodalu při ní neubránil makedonský pivot Pero Antič, s 16 body nejlepší střelec Hawks. „Ano, vylepšil jsem si osobní rekord, ale na konci jsem udělal chybu a prohráli jsme. Cítím se strašně," řekl Antič.

Washington doma podlehl Torontu 88:101. Jan Veselý odehrál v poraženém týmu devět minut a dal čtyři body. Rozhodla třetí čtvrtina, kterou hostující Raptors vyhráli o 20 bodů.

Los Angeles Clippers zvítězili v Dallasu 119:112, ale přišli o rozehrávače Chrise Paula. Ten si v třetí čtvrtině po faulu Monty Ellise vykloubil rameno a bude týmu chybět minimálně tři týdny.