Házenkářky Slavie porazily v interlize Partizánske a jsou třetí

Házenkářky pražské Slavie vyhrály v 16. kole interligy zápas o třetí místo v tabulce. Partizánske doma porazily výrazným rozdílem 34:25 a předstihly ho o bod. Na vedoucí Michalovce ztrácejí slávistky tři body, na nejlepší český celek Most dva.

Ilustrační fotografie

Slávistky v interlize zvítězily popáté za sebou a formu mezitím potvrdily i postupem do čtvrtfinále Vyzývacího poháru. Zápas s Partizánským rozhodly krátce před poločasovou přestávkou pětibrankovou šňůrou, po níž odešly do šaten s vedením 17:10.

Mějte informace ze sportu vždy po ruce! Stáhněte si do telefonu aplikaci Sport.cz na Google Play a AppStore.

V dalším nedělním utkání vyhrálo Veselí nad Moravou nad Jindřichovým Hradcem jednoznačně 37:15 a posunulo se na osmou pozici.