Rubriky:

Míčové sporty

Mistři z Nymburka oslavovali už na palubovce

2. června 2005 10:55 - NYMBURK

V červených tričkách s nápisem Mistři přebírali hráči Nymburka půldruhého metru měřící pohár pro ligové šampióny. První ho zvedl nad hlavu rozehrávač Maurice Whitfield a hned na palubovce se spoluhráči spustil oslavy, když kolem sebe stříkali šampaňským a ti odvážnější si zapálili i doutník. "Je to báječné, všichni kolem se smějí," liboval si americký rodák s českým pasem.

"Poslední krok je nejtěžší, navíc tady brali všichni titul jako samozřejmost, ale finále nebylo vůbec jednoduché. Jsme teď všichni moc šťastní, nemůžete si přát lepší završení celoroční práce a možná je dobře, že si to mohli naši fanoušci užít doma s námi," líčil Jiří Zídek, jenž svůj dres hned po závěrečném hvizdu hodil do hlediště, které praskalo ve švech.

Nadšené dva tisíce diváků uspořádaly obhájcům titulu bouřlivé ovace už v posledních vteřinách zápasu, ještě dlouho po jeho skončení jim tleskali a znovu potkat své miláčky mají šanci dnes v 16 hodin na náměstí v Nymburce.

"Do té doby budeme slavit. Půjde o spontánní, ale určitě hodně bouřlivé akce. Obhajoba titulu byla určitě obtížnější než loňská mistrovská premiéra," líčil Radek Nečas. "Minulý rok jsem o radost po titulu přišel kvůli cestě za dcerou do zámoří, takže letos za ní pojedu až později, aby mě oslavy neminuly," přiznával trenér Michal Ježdík.

kez, Právo

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty