Rubriky:

Míčové sporty

Bryant po dlouhé pauze poprvé trénoval s Lakers

1. října 2014 11:55 - El Segundo

Klíčový hráč Kobe Bryant po desetiměsíční zdravotní pauze v úterý poprvé trénoval s basketbalisty Lakers. Pětinásobný šampión NBA absolvoval se spoluhráči většinu z tříhodinového tréninku, na němž se vrátil na hřiště i další dlouhodobý marod losangeleského týmu Steve Nash.

 

Jayne Kamin-oncea, Reuters

Bryant měl utrženou achilovku, a když začal v prosinci znovu hrát, poranil si vážně koleno. Za celou sezónu měl na kontě jen šest odehraných zápasů. "Cítím se normálně. Cítím se, jako bych to byl já. A to je dobré," řekl špičkový střelec stručně po úvodní zátěži.

Ze tříhodinového tréninku odstoupil 45 minut před koncem, kanadský rozehrávač Nash po potížích s nervy omezujícími činnost levé nohy absolvoval úvodní hodinu a půl. Oba se zatím budou na novou sezónu, začínající 28. října, připravovat s úlevami.

Lakers bez Bryanta, Nashe i dalších marodů prožili tristní sezónu, ze všech klubů NBA měli šestou nejhorší bilanci (27 výher a 55 porážek) a poprvé od roku 2005 chyběli v play off. Bryant přiznal, že se teprve seznamuje se spoluhráči, protože valná většina je nových. Z mistrovského kádru z roku 2010 už zbyl jen on sám. I kouč Byron Scott je nový.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty