Rubriky:

Míčové sporty

Fotbalová hvězda je po nepříjemné havárii v nemocnici. Vůz se přetočil přes střechu

10. prosince 2014 19:26 - Charlotte-Mecklenburg

Nepříjemnou autonehodu měl v noci z úterý na středu hráč amerického fotbalu NFL Cam Newton, quarterback Caroliny Panthers. Podle vyjádření klubu utrpěl fotbalista dvě drobné fraktury v oblasti páteře.

Reuters

Nicméně zdravotní stav Newtona zatím není diagnostikován jako vážný, hráč podstupuje testy v nemocnici, kde je hospitalizován. „Newton byl odvezen do nemocnice poté, co se jeho nákladní vůz srazil se sedanem," cituje americká stanice CNN policejního mluvčího z oddělení v Charlotte-Mecklenburgu Roba Tufana.

„Podle všeho se jeho vozidlo přetočilo přes střechu. Celou nehodu nyní vyšetřujeme," doplnil mluvčí. O tom, kdo nehodu zavinil, americká média zatím neinformují. Podle jednoho ze svědků nehody, který promluvil pro CNN, se Newtonův vůz přetočil celkem čtyřikrát.

roj, Sport.cz

MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.