Rubriky:

Míčové sporty

Živě

Mela při basketu! Fanoušci Galatasaraye se v Praze porvali s pořadateli

29. ledna 2015 21:41 - Praha

Nebyl to ve středu v hale Královka vydařený basketbalový večer. Hráčky ZVVZ USK Praha v 11. kole Evropské ligy propadly v útoku a doma podlehly obhájci titulu Galatasarayi Istanbul jednoznačně 43:72. Úvod zápasu byl navíc poznamenán rvačkou tureckých fanoušků s pořadateli. Situaci se však povedlo rychle zvládnout.

Basketbalistky tureckého týmu se mohly v Praze cítit jako doma. Za výhrou je hlasitě hnalo přibližně 150 radikálních fanoušků, kteří si počínali jako v kotli fotbalové arény.

V úvodu musel být zápas dokonce na chvíli přerušen, tahanice o zakázanou vlajku totiž přerostla do bitky fanoušků Galatasaraye s pořadatelskou službou. Padlo několik ran a kopanců, organizátoři však poměrně brzy zjednali pořádek.

Palubovku, u níž by zvláště při zápase žen takovou rvačku asi málokdo čekal, i tak jednoznačně ovládl celek z Istanbulu.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.