Rubriky:

Míčové sporty

Kolocová, Sluková podlehly Brazilkám a jsou znovu deváté

12. června 2015 15:37 - Stavanger

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková nestačily ve Stavangeru na zkušené Brazilky Julianu s Marií Antonelliovou a potřetí v sezoně se na Světovém okruhu dělí o deváté místo. Brány čtvrtfinále zatím české jedničky letos neprolomily.

 

Kateřina Šulová, ČTK

Kolocová se Slukovou i s jednou porážkou vyhrály skupinu a šly rovnou do osmifinále, zatímco Julianu s Marií prohra ve skupině s Němkami Borgerovou a Bütheovou poslala do 1. kola play off. České hráčky se chtěly pokusit brazilským legendám, jak je samy nazvaly, vrátit předchozí prohry ze semifinále v Haagu či osmifinále v Sao Paulu, ale neuspěly.

Nejlepší dvojice loňského seriálu Světového okruhu zvítězila 21:18 a 21:15. "Nebylo to dneska úplně špatný, ale něco tomu chybělo a Brazilky hrály téměř bezchybně. Takže špatná kombinace," uvedly české hráčky na facebooku. "TOP 10 je ale vždy cenné a navíc máme příští týden další šanci to vylepšit. Tentokrát to bude na Floridě," dodaly.

Kolocová se Slukovou se tak dělí o deváté místo stejně jako v květnu v Praze a na grandslamu v Moskvě. Příští turnaj se uskuteční v Saint Petersburgu.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie Major ve Stavangeru (Norsko):
Ženy - osmifinále:
Juliana, Antonelliová (4-Braz.) - Kolocová, Sluková (7-ČR) 2:0 (18, 15).
České hráčky obsadily 9. místo.
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty