Volgograd - Most 31:31Házenkářky Mostu v prvním utkání s Volgogradem remizovaly

Most

Házenkářky Mostu remizovaly v prvním utkání 3. kola Poháru EHF s Volgogradem 31:31. České mistryně vedly ve druhém poločase až o čtyři góly a ještě necelé čtyři minuty před koncem 30:27, ale soupeř dokázal vyrovnat. Odveta se bude hrát hned v pondělí znovu v Mostě od 18:00, vítěz postoupí do osmifinále.

Ruský celek loňských semifinalistek Ligy mistryň dal první gól zápasu, ale to bylo za celý večer jeho jediné vedení. Baník, který byl v zápisu o utkání veden jako hostující tým, byl potom prakticky neustále mírně napřed, ale soupeři se už v prvním poločase podařilo zlikvidovat až čtyřbrankové manko. A v závěru zápasu se situace opakovala.

"Bohužel jsme v závěru nevyužili tři přesilovky. To jsme měli zvládnout lépe a utkání vyhrát aspoň o čtyři branky. Bohužel jsme v přesilovkách dostali zbytečné góly, které nás připravily o vítězství," řekl mostecký trenér Luboš Hudák serveru onlajny.com.