Civitanova - Liberec 3:0Volejbalisté Dukly prohráli i čtvrtý zápas v LM

Civitanova Marche

Volejbalisté Dukly Liberec prohráli v Lize mistrů i čtvrtý zápas a potřetí nezískali ani set. V Itálii dnes nestačili na lídra skupiny E Civitanovu a podlehli po setech 20:25, 23:25 a 20:25. Nejčastěji v utkání bodoval Tomáš Kriško, dvoumetrový slovenský smečař zakončil 18 libereckých akcí.

Hráči Civitanovy se radují z vyhraného druhého setu při prvním vzájemném utkání v Liberci.

Domácí nechali odpočívat smečaře Juantorenu a Miljkovič naskočil jen krátce do druhého setu. Dukla odehrála s favoritem dvě vyrovnané sady. V obou v první části vedla, v prvním setu 12:9 a ve druhém 13:11, ale italský celek vždy srovnal na 13:13. V prvním setu pak rychle odskočil a ve druhém zvládl lépe koncovku.

Podobně jako v domácím duelu s Civitanovou už byl třetí set jasnou záležitostí italského týmu. Liberec rychle prohrával 0:3 a 2:6 a soupeř už nad sítí dominoval.

V posledním domácím duelu Ligy mistrů se Dukla 21. ledna utká s belgickým Roeselare. Účast v elitní soutěži zakončí 26. ledna v Polsku proti Belchatówu.