Holtwicková, Semmlerová - Sluková, Hermannová 2:0Sluková s Hermannovou zahájily sezónu na písku porážkou

Beachvolejbalistky Markéta Sluková s Barborou Hermannovou zahájily sezonu porážkou. Na turnaji Světového okruhu v brazilském městě Maceió podlehly sehrané německé dvojici Katrin Holtwicková, Ilka Semmlerová 17:21, 23:25. Zbývající dva zápasy skupiny odehrají ve čtvrtek, do play off projdou vždy tři týmy.

Vlevo Markéta Sluková a její plážová spoluhráčka Barbora Hermannová.

Sluková s Hermannovou odehrály proti Němkám, které na Světovém okruhu posbíraly společně už 13 medailí, nejdelší dvousetový zápas dne trvající 44 minut. "Škoda druhého setu, ten jsme mohly dotáhnout do konce. Zítra máme ale další šanci si s větrem o trochu lépe poradit, a to hned dvakrát," napsaly české hráčky na facebooku.

Ve čtvrtek nejprve narazí na další pár světové špičky a mistryně Evropy z roku 2014 Nizozemky Meppelinkovou s Van Ierselovou a na závěr skupiny na domácí Brazilky Josi Álvesovou a Val dos Santosovou.