Házenkářky Mostu prohrály v interlize s vedoucími Michalovcemi

Házenkářky Mostu prohrály ve šlágru kola v interlize s vedoucími Michalovcemi po výpadku ve druhém poločase 25:30. Vítězky Českého poháru jsou v tabulce třetí o dva body za pražskou Slavií, která zvítězila v Plzni 28:17.

Házenkářky Mostu se radují z vítězství v poháru.

Hráčky Baníku držely se slovenskými soupeřkami v prvním poločase krok a o přestávce byl stav vyrovnaný 15:15. V závěrečné desetiminutovce ale obrana domácích zcela selhala a Michalovce šestibrankovou šňůrou otočily z 25:24 na konečných 25:30.

"Dnes nám nezabral vůbec žádný obranný systém. Nechápu, jak jsme mohli takhle odejít v obraně. Do dneška byla obrana naší nejlepší herní činností. Dostat doma třicet branek, to je katastrofální, nebylo co řešit," neskrýval rozladění trenér domácích Peter Dávid.