Házenkáři Plzně vstoupili do play off výhrou 28:14 nad Lovosicemi

Plzeňští házenkáři vstoupili do play off extraligy vysokým vítězstvím 28:14 nad Lovosicemi. Loňští finalisté se tentokrát potkali už ve čtvrtfinálové sérii, druhý zápas se hraje rovněž v hale plzeňských obhájců titulu v neděli.

Ilustrační foto.

Trvalo jen pár minut, než se plzeňský brankostroj roztočil naplno, krátce před poločasem už domácí vedli 10:2. Lovosického kanonýra Motla Západočeši pečlivě bránili, hosté se za celý zápas prosadili ze hry jen osmkrát.

Také v dalším čtvrtfinále začal lépe domácí tým, Hranice porazily Frýdek-Místek 26:19. Zápasy Dukla Praha - Jičín a Zubří - Karviná se hrají odpoledne, začnou rovněž série o udržení Brno - Zlín a Kopřivnice - Litovel.