Holtwicková, Semmlerová - Sluková, Hermannová 2:0 Sluková s Hermannovou skončily na písku v Kalifornii deváté

27. srpna 2016 08:18 - Long Beach
(Aktualizováno: 27. srpna 2016 10:34)

Plážové volejbalistky Markéta Sluková a Barbora Hermannová obsadily v Long Beach deváté místo a vyrovnaly svůj nejlepší společný výsledek z turnajů kategorie Grand Slam. České olympioničky prohrály v druhém kole play off 0:2 na sety se sehranou německou dvojicí Karin Holtwicková, Ilka Semmlerová.

 

Ruben Sprich, Reuters

Sluková s Hermannovou absolvovaly v Kalifornii první turnaj od OH v Riu de Janeiro, kde skončily v předkole play off. Základní část se českému páru v Long Beach vydařila - vyhrál všechny tři zápasy a jako vítěz skupiny postoupil rovnou do druhého kola.

Tam však svěřenkyně trenéra Simona Nausche nestačily na třicátnice Holtwickovou, Semmlerovou, kterým už letos podlehly na turnajích Světového okruhu v Brazílii a Turecku. V pátek s Němkami prohrály 17:21 a 16:21 za 34 minut.

Devátým místem Sluková s Hermannovou zopakovaly výsledek z květnového Grand Slamu v Moskvě a zároveň oslavily roční výročí spolupráce, neboť právě v Long Beach minulý rok společně na světové scéně debutovaly.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu kategorie Grand Slam v Long Beach (USA):
Ženy:
Play off - 2. kolo:
Holtwicková, Semmlerová (13-Něm.) - Sluková, Hermannová (11-ČR) 2:0 (17, 16).
Český pár obsadil dělené 9. místo.
ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: