Nymburk v utkání neporažených týmů snadno přehrál v NBL Pardubice

Nymburk

Basketbalisté mistrovského Nymburka vyhráli duel dosud neporažených týmů v NBL nad Pardubicemi 81:63. Obhájci titulu v předehrávce 4. kola ani jednou neprohrávali a už v prvním poločase jejich náskok přesáhl dvacet bodů.

Pardubičtí nicméně jako první v ligové sezoně dokázali udržet střelce Nymburka pod stobodovou hranicí. Ve třetí čtvrtině i díky čtyřem tříbodovým trefám dali vzpomenout na loňský listopadový duel, ve kterém jako jediní v celé sezoně NBL dokázali dlouholeté vládce soutěže porazit (83:78). Tuto hrací část vyhráli o 11 bodů (24:13), ale pak už zase dominovali domácí.

Po dvaceti bodech dali domácí Howard Sant-Roos a pardubický Dominez Burnett.

Ostatní zápasy 4. kola jsou na programu ve středu. Vedle Nymburka je bez porážky už jen vicemistr Děčín, který nastoupí v Praze proti USK.