Rubriky:

Míčové sporty

Nedělní Super Bowl má nečekanou dohru. Hlavní hvězdě někdo ukradl dres

7. února 2017 09:03 - Austin

Po sladké výhře přišlo nečekané vystřízlivění. Poté, co hráči týmu New England porazili v nedělním Super Bowlu Atlantu 34:28, neznámý pachatel zcizil dres quarterbackovi Patriots a současně největší hvězdě amerického fotbalu NFL Tomu Bradymu. Do hledání cenného artiklu se zapojili i texaští rangerové.

 

Matthew Emmons, Reuters

Bradyho dres, jenž bude mít po senzačním obratu Patriots ze stavu 3:28 ve vítězství 34:28 po prodloužení nesmírnou sběratelskou hodnotu, zmizel z kabiny New England na stadiónu v Houstonu.

"Dal jsem si ho do tašky a pak už v ní nebyl. Je to hodně smutná záležitost, protože to je cenný památeční kousek. Takže až se to objeví na (internetové aukční síni) eBay nebo někde, tak mi dejte vědět, abych ho mohl získat zpátky," řekl Brady novinářům.

Po Bradyho dresu už pátrá houstonská policie a také státní jednotka texaských rangerů. Pro druhý největší stát USA se stalo vyřešení krádeže otázkou cti. "V Texasu klademe velký důraz na pohostinnost a fotbal. Ten dres jednou skončí v Síni slávy a je důležité, aby nevešlo do dějin, že byl ukraden v Texasu. Ať už ho vzal kdokoli, měl by ho vrátit, protože texaští rangeři už jsou na stopě," uvedl zástupce guvernéra Texasu Dan Patrick.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty