Mistrovství ČR v beachi žen zažilo reprízu loňského finále

12. srpna 2006 20:33 - BRNO

Nejlepší domácí ženské páry v beach volejbale mají za sebou druhý hrací den v areálu Sokolské koupaliště, kde se od pátku hraje mistrovství republiky. I přes nepřízeň počasí se v Brně podařilo v sobotu odehrát všechna plánovaná utkání.

 

Jiří Reichl

V předposledním utkání sobotního deštivého odpoledne na sebe narazily páry brněnského Beach clubu obhájkyně titulu Klapalová-Petrová a Tobiášová-Nakládalová. Souboj, který byl reprízou loňského finále patřil k tomu nejkvalitnějšímu, co bylo na brněnských kurtech k vidění a Tobiášové s Nakládalovou se povedla odveta za loňské finále.

I když jejich soupeřky měly v tie-breaku k dispozici dva mečboly, nakonec se radovaly z vítězství 16-14 a 2-1 na sety Tobiášová s Nakládalovou.

V neděli jsou naplánovány další souboje, z nichž nejzajímavější semifinálové duely začínají ve 12:30, souboj o třetí místo je naplánován na 15:55 a finále pak na 16:30.

Jiří Reichl, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: