Míčové sporty

Házenkářky Mostu přehrály v interlize Veselí až po poločase

4. listopadu 2017 22:11 - Praha

Házenkářky Mostu zdolaly v 9. kole interligy Veselí nad Moravou 30:24, uhájily pozici jediného neporaženého týmu a v čele tabulky mají pětibodový náskok. Veselí sice v prvním poločase drželo s českými mistryněmi krok, ale po změně stran se v mosteckém dresu začalo střelecky dařit Sáře Kovářové a Simoně Szarkové, které zakončily zápas shodně s devíti brankami.

Jan Handrejch, Právo

"V prvním poločase jsme měli obrovský problém se prosadit přes soupeřovu vynikající brankářku. Bohužel naší největší nemocí v poslední době je koncovka, neproměňujeme šance a nedostaneme se do našeho obvyklého tempa. Momentálně máme i velký problém s proměňováním sedmiček, když naše tři vyhlášené sedmičkářky neuspějí," posteskl si mostecký kouč Peter Dávid.

Olomouc doma těsně podlehla Šale 28:29, Zlín po zlepšení v druhé půli zvítězil nad Pískem 28:19.