Washington - Chicago 114:110 Washington uzavřel v NBA rok výhrou nad Chicagem

Basketbalisté Washingtonu uzavřeli v NBA rok 2017 vítězstvím 114:110 nad Chicagem. V domácím duelu, v němž museli od počátku dotahovat náskok soupeře, rozhodl Bradley Beal, který si připsal 17 ze svých celkových 39 bodů v poslední čtvrtině. V závěru se prosadil i Tomáš Satoranský, který svým jediným úspěšným pokusem snížil z tříbodové vzdálenosti na rozdíl jediného bodu.

Wizards ve čtvrté čtvrtině ztráceli až osm bodů, manko ale dokázali smazat. Satoranský se trefil necelých devět minut před koncem po Bealově asistenci a trojkou snížil na 92:93.

Beal se pak postaral o 15 bodů Washingtonu v řadě, navíc nasbíral devět doskoků a devíti asistencemi si vyrovnal osobní maximum. John Wall zlomil vyrovnanou koncovku půl minuty před koncem, kdy poslal domácí celek tříbodovým pokusem do vedení a výhru pak potvrdil trestnými hody.

Čtvrté vítězství za sebou vybojoval Dallas, který vyhrál v Oklahomě 116:113. Domácí nezachránil ani výkon Russella Westbrooka, který zaznamenal s 38 body, 15 doskoky a 11 asistencemi dvanáctý triple-double v sezoně.