Rubriky:

Míčové sporty

Univerzál Konečný posílí do konce sezóny volejbalové Kladno

30. ledna 2018 12:16 - Kladno

Do volejbalové extraligy se vrací po devítiletém působení ve Francii bývalý reprezentant David Konečný, který posílí do konce sezóny Kladno. O dohodě s pětatřicetiletým univerzálem informoval klubový web.

 

Facebook Kladno volejbal cz

Nejvyšší česká soutěž tak vítá zpět dalšího z krajánků. V Dukle Liberec hrají od této sezony hvězdný univerzál Jan Štokr nebo blokař Aleš Holubec.

Konečný se do české soutěže vrací po úspěšném angažmá ve Francii, kde získal v dresu Tour pět mistrovských titulů i Pohár CEV. V Česku hrál naposledy za Ostravu.

Za Kladno nastoupil už minulý týden v Českém poháru a pomohl týmu k postupu do semifinále. Dál ale hledal nové angažmá v zahraničí. "Nakonec dohraje sezónu s námi. Byli jsme v kontaktu delší dobu. Jsem moc rád, že máme možnost do sestavy zařadit borce jeho kvalit," uvedl asistent trenéra Petr Klár.

S Konečným doplnilo Kladno na soupisku i španělského smečaře Victora Bouzu. "David s námi v průběhu sezony několikrát trénoval a Victor prostředí zná, takže se zkrátí zapracování do týmu," řekl trenér druhého celku tabulky Milan Fortuník. Oba se mohou na hřišti objevit již v sobotním utkání s Ostravou.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty