Florbalisté Střešovic oplatili Vítkovicím debakl z prvního finále

Florbalistům Střešovic vyšla odplata za debakl z úvodního extraligového finále dokonale. V hale pražské Sparty na Letné v sobotu porazili obhájce titulu 10:1 a před zápasy v Ostravě vyrovnali stav série na 1:1.

Florbalové finále mezi Tatranem Střešovice a Vítkovicemi.

Domácí měli co napravovat. V pátek Vítkovicím podlehli 1:8 a zaznamenali nejvyšší porážku v historii klubu.

Tentokrát hráči třináctinásobného šampiona podobnou blamáž nepřipustili a po úvodní třetině vedli 3:0. Hostům se podařilo skórovat až v 37. minutě, kdy Kološ snížil na 1:6. Ani to však kanonádu Střešovic nezastavilo.

Dvěma góly se v dresu domácích blýskla hned čtveřice hráčů: Hlavička, Přívara, Klimeš a Von der Pahlen.

Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice 10:1 (3:0, 4:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 13. Klimeš (Podhráský), 15. Von der Pahlen (Deutsch), 16. Hlavička (Princ), 26. Vávra, 34. Přívara (Richter), 35. Klimeš (Deutsch), 37. Hlavička, 42. Přívara (Podhráský), 54. Fridrich, 55. Von der Pahlen - 37. Kološ. Rozhodčí: V. Sýkora, Dolanský. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:1. Diváci: 627. Stav série: 1:1.