Rubriky:

Florbal

Florbalisté Střešovic uhráli na úvod Czech Open remízu s Falunem

12. srpna 2010 17:22 - PRAHA

Florbalisté Tatranu Střešovic dokázali ve čtvrtek jako jediní z českých zástupců v duelech s týmy z elitních evropských lig na úvod mezinárodního turnaje Chance Czech Open v Praze bodovat. Úřadující český šampión uhrál remízu 3:3 se švédským Falunem. Vedl přitom díky dvěma trefám Martina Richtra a jedné Johana Von der Pahlena už 3:0, ale soupeř dokázal ztrátu smazat.

 

Czech Open

V druhém utkání skupiny D vyhrál Grasshopper Curych nad Mladou Boleslaví 4:2. Na výhře týmu, kde působí i český obránce Aleš Jakůbek, se podílela třemi asistencemi i nová posila Radim Cepek.

V "áčku" český vicemistr Vítkovice, který po odřeknutí Střešovic bude reprezentovat Česko na říjnovém Evropském poháru v Lotyšsku, podlehl švýcarskému šampionovi Wileru-Ersigenu 0:1. Hráči SSK Future prohráli se švédským celkem Sirius IBK 3:5.

Ve skupině B švédský klub Pixbo Wallenstam zdolal těsně 2:1 Chodov a finský klub Koovee s českým útočníkem Tomášem Sladkým v sestavě vyhrál nad Libercem 2:0. V "déčku" se radoval obhájce vítězství na turnaji IBK Dalen ze Švédska z výhry 5:3 nad pražskou Spartou a Brno podlehlo Grünenmattu 3:5. Za švýcarský tým kouče Tomáše Trnavského, kde hraje i bek Tomáš Chrápek, si připsal gól a asistenci Radek Sikora a jednou se trefil Daniel Šebek.

Výsledky turnaje Chance Czech Open
Muži - elita
Skupina A: 1. SC Vítkovice - SV Wiler-Ersigen (Švýc.) 0:1, IK Sirius IBK (Švéd.) - SSK Future 5:3, SSK Future - 1. SC Vítkovice 2:3, SV Wiler-Ersigen - IK Sirius IBK 2:4.
Skupina B: Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) - TJ JM Chodov 2:1, FBC Liberec - Koovee (Fin.) 0:2, TJ JM Chodov - FBC Liberec 0:2, Koovee - Pixbo Wallenstam IBK 3:5.
Skupina C: IBK Dalen (Švéd.) - AC Sparta Praha 5:3, Bulldogs Brno - UHC Grünenmatt (Švýc.) 3:5, AC Sparta Praha - Bulldogs Brno 0:3, UHC Grünenmatt - IBK Dalen 2:2.
Skupina D: Mladá Boleslav - Grasshopper Curych 2:4, Tatran Střešovice - IBF Falun (Švéd.) 3:3, Mladá Boleslav - Tatran Střešovice 4:5, Grasshopper Curych - IBF Falun 2:6.
Ženy - elita
Skupina A: IBK Dalen - Nemšová (SR) 6:0, 1. SC Vítkovice - Pixbo Wallenstam IBK 4:2, Herbadent SJM Praha 11 - Alunda IBF 4:3, Nemšová - 1. SC Vítkovice 0:4, Pixbo Wallenstam IBK - Herbadent SJM Praha 11 3:4, Alunda IBF - IBK Dalen 1:7, Nemšová - Pixbo Wallenstam IBK 0:5, IBK Dalen - Herbadent SJM Praha 11 2:2, 1. SC Vítkovice - Alunda IBF 3:1.
Skupina B: Pixbo Wallenstam IBF - Red Ants Rychenberg Winterthur (Švýc.) 0:4, FbŠ Bohemians - Mora (Švéd.) 2:1, Umea IBF - FBC Liberec 2:4, Mora - Pixbo Wallenstam IBF 3:3, Red Ants Rychenberg Winterthur - Umea IBF 0:0, FBC Liberec - FbŠ Bohemians 0:1, Mora - Red Ants Rychenberg Winterthur 0:4, FbŠ Bohemians - Umea IBF 4:2, Pixbo Wallenstam IBF - FBC Liberec 0:1.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal