Mladá Boleslav vyhrála na Spartě a vede superligu o tři body

23. února 2021 00:21 - Praha

Florbalisté vedoucí Mladé Boleslavi zvítězili v dohrávce 24. kola superligy v Praze nad Spartou 6:1 a unikli druhým Vítkovicím na rozdíl tří bodů. K pátému triumfu v základní části za sebou a celkově šestému v historii klubu potřebují Středočeši ve zbylých dvou zápasech získat čtyři body, či zaváhání Vítkovic.

Twitter

Mladá Boleslav právě Spartu porazila v sobotu doma v dohrávce 11. kola 9:1 a cesta za jejich 23. výhrou za sebou v Praze byla složitější, i když na rozdíl od minulého souboje neprohrávala. Favorita dostal do vedení v polovině úvodní části Milan Tomašík a v 19. minutě zvýšil v přesilové hře Jan Natov na 2:0.

Domácí se vrátili na kontakt 54 sekund před koncem druhé třetiny díky Dominiku Benešovi. V 51. minutě ale vrátil Mladé Boleslavi dvoubrankový náskok z trestného střílení Jakub Bína. V 57. minutě zamířil do prázdné branky při power play Martin Tokoš, za 29 sekund překonal Martina Beneše podruhé v utkání Tomašík a opět při hře bez gólmana dovršil výsledek Tadeáš Chroust.

Livesport superliga florbalistů - dohrávka 24. kola:
Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:6 (0:2, 1:0, 0:4)
Branky: 40. D. Beneš - 11. a 58. Tomašík, 19. Natov, 51. J. Bína z trestného střílení, 57. Tokoš, 58. Tadeáš Chroust.

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.