Střešovice rozdrtily Havířov a vedou extraligu florbalistů

Florbalisté Tatranu Střešovice rozstříleli ve 12. kole extraligy poslední Havířov 21:5 a posunuli se do čela tabulky o bod před Chodov, který má ještě zápas k dobru, a Mladou Boleslav. Devíti body za sedm branek a dvě přihrávky se na nejvyšší výhře této sezóny podílel Marek Vávra.

Radost florbalistů Střešovic.

O bod méně za dvě trefy a šest asistencí zaznamenal Michal Podhráský, tři góly a čtyři asistence nasbíral Milan Fridrich. "Hráči předvedli velký hlad po gólech a především od druhé třetiny přehráli fyzicky náročný styl soupeře rozdílem několika tříd," řekl oficiálním stránkám České florbalové unie trenér Střešovic Jan Zahalka.

Chodov rozhodl o výhře nad Brnem 8:6 v závěru, v 57. minutě vstřelil vítěznou branku Martin Zozulák a vítězství ještě potvrdil Petr Pražák. Pěti body za tři branky a dvě přihrávky se v dresu Pražanů zaskvěl Ondřej Mikeš.

Extraliga florbalistů - 12. kolo:
JM Chodov - Bulldogs Brno 8:6 (1:2, 4:2, 3:2)
Branky: 22., 23. a 39. Mikeš, 10. a 51. Kotlas, 35. Jendrišák, 57. Zozulák, 59. Pražák - 11. a 41. Fabián, 18. Veselý, 28. J. Koutný, 38. Mendrek, 48. P. Kadlec.
Tatran Střešovice - Torpedo Havířov 21:5 (5:4, 5:0, 11:1)
Branky: 18., 24., 42., 49., 50., 52. a 60. M. Vávra, 10., 39. a 57. Fridrich, 18., 23. a 55. Ondrušek, 3. a 48. M. Podhráský, 35. a 49. Hartman, 4. T. Vávra, 23. Richter, 48. Natov, 48. Klimeš - 9. Rajnec, 12. Kuttler, 14. Hudec, 18. Čontoš, 55. Juhaňák.