Česko - Slovensko 8:1České florbalistky skončily na Polish Cupu třetí

Babimost

České florbalistky vyhrály závěrečné utkání na Polish Cup v Babimostu nad Slovenskem 8:1 a skončily třetí. Při stejném bodovém zisku je odsunulo za Finsko a Švýcarsko nejhorší skóre z minitabulky vzájemných zápasů.

Ilustrační foto.

Češky už v 11. minutě vedly 6:0. Ve čtvrté minutě otevřela skóre Macurová, mezi sedmou a osmou minutou se za 50 vteřin prosadily postupně Žůrková, Hašová a Vojáčková. Další dva slepené góly přidaly v úvodním dějství během 29 sekund Jílková a Žůrková.

Na další trefu se čekalo až do 48. minuty, kdy se trefila Paulovičová. Brankářce Horňákové pak sebrala čisté konto Behancová. Výsledek dovršila Krupnová, která byla se sedmi trefami nejlepší střelkyní a s osmi body i nejproduktivnější hráčkou turnaje.

Polish Cup florbalistek v Babimostu:
Česko - Slovensko 8:1 (6:0, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 4. Macurová, 7. Žůrková (Urbánková), 7. Hašová, 8. Vojáčková (A. Bočanová), 11. Jílková (A. Bočanová), 11. Žůrková (Urbánková), 48. Paulovičová (Hyršlová), 57. Krupnová (Jarolímová) - 56. Behancová. Rozhodčí: Burek, Czarnecki (oba Pol.). Vyloučení: 2:1. Bez využití. Diváci: 71.
Polsko - Finsko 1:10 (0:2, 1:5, 0:3)
Norsko - Švýcarsko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)