Střešovice zdolaly po obratu v závěru Otrokovice

Florbalisté Tatranu Střešovice díky obratu v závěru zdolali v prvním semifinálovém utkání extraligy Otrokovice 2:1. Vítěznou trefu si v dresu vítěze základní části připsal v 56. minutě Jiří Kolísko. Série bude pokračovat druhým duelem ve čtvrtek od 17:30 opět v Praze na Podvinném mlýně.

Ilustrační foto.

Panthers, kteří ve čtvrtfinále vyřadili loňského finalistu Chodov, se ujali vedení v šesté minutě. Přihrávku Lukáše Uhrinovského proměnil Marek Matějčík. Gólman Tatranu Tomáš Kafka už ale neinkasoval a jeho protějšek Radovan Michajlovič odolával do 55. minuty. O vyrovnání se postaral Marek Vávra a za 111 vteřin se prosadil také Jiří Kolísko.

"Byl to strašně těžký zápas a o to cennější je vítězství," řekl trenér Střešovic Jiří Jakoubek oficiálním stránkám ČFbU. "Dnes jsme byli smutně impotentní v koncovce. Na jeden gól se nevyhrává," uvedl kouč Otrokovic Daniel Folta.