Florbalisté Sparty vyhráli v Brně a zůstali stoprocentně úspěšní

Florbalisté pražské Sparty vyhráli v předehrávce 2. kola extraligy na hřišti Bulldogs Brno 6:3 a jsou v čele tabulky s plným počtem šesti bodů. Sparta sice prohrávala po dvou třetinách 2:3, ale závěrečnou třetinu ovládla a otočila výsledek.

Kapitán florbalistů Chodova Matěj Jendrišák (vpravo) v souboji s Jaromírem Eklem z Mladé Boleslavi (ilustrační foto).

Pražané vedli v Brně po 82 vteřinách díky Časarově trefě, vzápětí sice vyrovnal Sládeček, ale Spartě vrátil v 16. minutě vedení Burnik. Ještě v první třetině neproměnil domácí Juhaňák trestné střílení, ale v druhé části otočili stav Coufal a Mendrek, který využil přesilovku.

Závěrečná část patřila před 548 diváky hostům. Nejdříve vyrovnal Ježek, pak se trefil v přesilovce pěti proti třem Svatoš a výhru pojistili Hartman se Šnajdrem.

AutoCont extraliga florbalistů - předehrávka 2. kola:
Bulldogs Brno - Sparta Praha 3:6 (1:2, 2:0, 0:4)
Branky: 4. Sládeček, 22. Coufal, 34. Mendrek - 2. Časar, 16. Burnik, 48. Ježek, 52. Svatoš, 53. Hartman, 59. Šnajdr.