Rubriky:

Florbal

Trenér Zahalka končí u florbalového vicemistra Mladé Boleslavi

4. května 2015 12:43 - Mladá Boleslav

U florbalistů Mladé Boleslavi skončil trenér Jan Zahalka, který letos dovedl klub v extralize k historickému stříbru. Po ročním působení se bývalý kouč Tatranu Střešovice domluvil s vedením středočeského celku na ukončení spolupráce kvůli velkému zaneprázdnění v práci. Zahalka je zaměstnancem Hasičského záchranného sboru.

 

Vít Šimánek, ČTK

"Za úsilí a emoce investované do mladoboleslavského florbalu v uplynulé sezóně, za krásná vítězství, ale i společně prožité, poučné a tudíž cenné prohry jménem klubu Honzovi děkuji a přeji mu jen to nejlepší do další trenérské práce," uvedl generální manažer extraligového vicemistra Tomáš Pacák na klubovém webu. Zahalkova nástupce zatím Středočeši nemají.

Mladá Boleslav v uplynulé sezóně obhájila vítězství v poháru a po sedmi semifinálových nezdarech se poprvé v historii probojovala do superfinále. V něm Zahalkovi svěřenci podlehli Střešovicím 6:7 po samostatných nájezdech.

ČTK

Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..