Šimek hattrickem nasměroval Bohemians ke čtvrté výhře v řadě

Florbalisté FbŠ Bohemians zvítězili v dohrávce 10. kola superligy nad mistrovským Tatranem Střešovice 7:4 a předstihli svého soka na čtvrtém místě tabulky. Hattrickem zařídil čtvrtou výhru Bohemians za sebou útočník Martin Šimek.

Ilustrační snímek

Domácí si v hale na Děkance vypracovali díky trefám Martina Šimka a Čiháka dvoubrankový náskok a Tatran v celém zápase marně dotahoval. Vyrovnat na 2:2 nedokázal v 17. minutě z trestného střílení Ullmann. Z penalty se neprosadil ani v 56. minutě na druhé straně Kisugite, ale vzápětí pojistil náskok na 6:4 dovršeným hattrickem Šimek.

"Jsme spokojeni se třemi body po celkem slušném výkonu. Škoda, že jsme nedali víc branek, protože šance jsme na to určitě měli," řekl trenér Bohemians Michal Jedlička oficiálním stránkám Českého florbalu.

Superliga florbalistů - dohrávka 10. kola:
FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice 7:4 (2:1, 3:2, 2:1)
Branky: 10., 30. a 57. M. Šimek, 11. Čihák, 26. Höffer, 39. Kuncman, 60. Mandík - 15. Nenonen, 28. Brautferger, 36. Jiří Kolísko, 50. M. Vávra