Rubriky:

Ostatní

Živě

Chvíle hrůzy! Hororový moment ale vystřídal velký aplaus

11. prosince 2018 10:08 - Praha/Záhřeb

Na první pohled to vypadalo děsivě. Americká krasobruslařka Ashley Cainová upadla při závodech v Záhřebu přímo na hlavu, chvíli i bezvládně na ledě ležela. Nakonec se i díky pomoci partnera Timothyho Leduca zvedla a ač byla otřesená, sestavu dokončila. Ošklivý pád měl nakonec šťastnou tečku. Vyšetření v nemocnici ukázalo, že třiadvacetiletá sportovkyně nemá žádné vážnější zranění a může i nadále pokračovat v kariéře.

Scéna jak ze špatného filmu. Leduc drží svou partnerku nad hlavou, a když ji chce vrátit na led, pouští ji. Cainová dopadá hlavou přímo na ledovou plochu. Přesto bojuje dál a sestavu dojíždí, za což sklízí od obecenstva zasloužené ovace. Od zdravotního personálu v hale okamžitě dostává krunýř a led. Poté putuje do nemocnice na vyšetření.

https://www.facebook.com/ashley.cain.961/posts/2208155825864076

Po několika hodinách zveřejnila na Facebooku radostnou zprávu. „V nemocnici mě zkontrolovali, budu se zotavovat doma. Díky všem za podporu."

vat, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.