Rubriky:

Ostatní

Kellnerová skončila pátá v doplňkové soutěži parkuru v Praze

15. prosince 2018 20:25 - Praha

Anna Kellnerová skončila pátá v doplňkové pětihvězdové soutěži přes 150 centimetrů vysoké překážky při parkurových závodech v Praze. První kolo i rozeskakování zvládla dvaadvacetiletá jezdkyně čistě. Druhý český reprezentant Aleš Opatrný v základním kole udělal jednu chybu a obsadil 19. místo.

 

Vlastimil Vacek, Právo

V soutěži, která v O2 areně předcházela individuální Super Grand Prix, závodilo 38 jezdců včetně některých účastníků večerního finále. Kellnerová se Silverstonem G se čistou jízdou dostala mezi 13 účastníků rozeskakování. Tam byla mezi šesticí, která všech osm skoků zvládla bezchybně, a čas ji zařadil na páté místo. Získala díky tomu odměnu 3000 eur (přes 77.000 korun).

Opatrného zradila závěrečná překážka dnešního kurzu, kterou byl Karlův most. Ta byla náchylnější ke shození než jiné překážky, protože nahoře měla prkno postavené na úzké straně, nikoli pevněji usazené břevno.

Závod vyhrál Němec David Will s koněm Forest Gump. Ten si spravil chuť po čtvrtečním čtvrtfinále soutěže družstev, kdy mu kůň dvakrát odmítl skočit překážku s českou vlajkou.

Finále Super Grand Prix začne ve 20:30.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.