Rubriky:

Ostatní

Živě

Nahota na o(b)div! Krasobruslařka s českými kořeny zapózovala pro Playboy

10. ledna 2019 13:12 - Berlín/Praha

Brusle už sice pověsila na hřebík, ale i v 35 letech má stále co nabídnout! Pětinásobná mistryně Německa v krasobruslení Annette Dytrtová se vydala ve stopách své ještě slavnější předchůdkyně Katariny Wittové a nafotila sérii žhavých fotografií pro únorové číslo časopisu Playboy (viz ukázka v galerii).

 

Profimedia.cz

„Jsem žena a musím říci, že focení pro tak renomovaný časopis pro mne bylo velkou ctí a na jeho výsledek jsem hrdá. Snila jsem o tom už dlouho, vlastně asi od patnácti, kdy jsem zahlédla snímky Kati Wittové," připomněla v interview pro německá média dcera českých emigrantů příběh ledové královny Wittové, která se v roce 1998 vysvlékla pro Playboy za sto tisíc dolarů. Ani Dytrtová to nyní jistě neudělala zadarmo, honorář ovšem neprozradila.

Rodačka z Landshutu se se starší sestrou Veronikou vrátily do Česka, Anette v juniorském věku dva roky hájila české barvy a v roce 1999 získala český seniorský titul v ženské kategorii. Později zkoušela štěstí s partnerem Normanem Jeschkem i mezi sportovními dvojicemi a objevila se i v show „Hvězdy na ledě".

Několikanásobná účastnice evropských i světových šampionátů ukončila sportovní kariéru v květnu roku 2011.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.