Živě

Prague Lions byli v parkurové Champions League v Mexiku třináctí

14. dubna 2019 11:33 - Mexiko

V druhém dílu parkurové soutěže Global Champions League v Mexiku obsadili Prague Lions s Annou Kellnerovou třinácté místo z 16 týmů. Oproti březnové zastávce v Dauhá si o dvě příčky polepšili. V celkovém pořadí jsou však poslední o bod za pařížskými Panthers. Stejně jako v Dauhá zvítězilo družstvo Šanghaj Swans.

 

Josef Malinovský

Prague Lions začali v Mexiku slibně. Čtvrteční úvodní část soutěže zvládli jako jeden ze sedmi týmů bez chyby a do sobotní závěrečného fáze vstupovali z páté příčky.

Kellnerová s klisnou Catch me If You Can chybovala na čtvrté, páté a sedmé překážce. Belgičan Niels Bruynseels s patnáctiletým hřebcem Utamaro D Ecaussines obdržel za jednu chybu a pomalejší čas pět trestných bodů. Právě časová penalizace srazila Lions v konečném pořadí. Od osmého týmu New York Empire je ve vyrovnané druhé polovině výsledkové listiny dělilo 15,26 sekundy.

Global Champions League koncem listopadu vyvrcholí stejně jako loni v pražské O2 areně. Třetí díl seriálu se koná příští týden v Miami.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utkala se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.