Rubriky:

Ostatní

Živě

Trojice českých boxerek vypadla na ME hned v prvním kole

17. října 2007 13:43 - VEJLE

Už v úvodním kole skončilo pro trojici českých boxerek mistrovství Evropy, které se koná v dánském Vejle. Arleta Krausová, Věra Koričanská i Martina Schmoranzová nestačily na své první soupeřky a domů se tak vrátí bez medaile.

Schmoranzové, která byla před rokem na kontinentálním šampionátu v Polsku třetí, přitom stačil jediný úspěch k postupu do semifinále a zopakování jejího výkonu z minulého mistrovství. Na svou polskou soupeřku však ve váhové kategorii do 70 kg nestačila.

Krausová prohrála také na body v kategorii do 57 kg s Gul Nagehanovou z Turecka poměrem 8:12. Nejvýraznější porážku si připsala v "šestašedesátce" Koričanská, kterou 20:9 vybodovala domácí Sissa Larssonová.

Ve hře o medaili je tak pouze Danuše Dilhorfová, která se ve čtvrtfinále kategorie do 63 kg utká se Švédkou Swensonovou. Pokud uspěje, vrátí se domů minimálně s bronzovou medailí.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.