Rubriky:

Ostatní

Rauchfuss má po dvou bronzech z MS v zimním triatlonu stříbro

9. února 2020 14:18 - Asiago (Itálie)

Triatlonista Marek Rauchfuss získal třetí medaili ze zimního mistrovství světa. Po dvou bronzech skončil v italském Asiagu druhý. Již poosmé za sebou vyhrál Rus Pavel Andrejev, za nímž Rauchfuss zaostal o sedm vteřin.

 

Twitter

Český triatlonista měl po 7,2 km dlouhém běhu a 12 kilometrech na horském kole náskok zhruba minuty na Andrejeva i dalšího Rusa, loňského mistra Evropy Dmitrije Bregedu. V závěrečném úseku na běžkách (10,4 km) však Rauchfuss klesl na stříbrnou příčku.

"Bohužel jsem velkou část svého náskoku ztratil hned v depu. Oproti ruským závodníkům ho mám opravdu pomalé. Snažil jsem se první pozici co nejdéle udržet, ale Pavel Andrejev je na tom technicky na běžkách výrazně lépe," uvedl Rauchfuss v tiskové zprávě.

Mezi ženami obhájila titul Ruska Darja Rogozinová. Devátá skončila Aneta Grabmüllerová, která v sobotu závodila po tříleté pauze.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.