Rubriky:

Ostatní

Živě

Spoustová se Sklenkovou nepřekročily na ME brány osmifinále

4. dubna 2008 19:42 - TAMPERE

Už v osmifinále skončily medailové naděje a šance kvalifikovat se na olympijské hry oběma českým zápasnicím na mistrovství Evropy v Tampere. Michala Spoustová nestačila v kategorii do 63 kg na Moniku Rogienovou z Polska a stejně v pátek dopadla i v kategorii do 72 kg Nina Sklenková, nad jejíž síly byla hned na úvod turnaje Běloruska Iryna Cyrkevičová.

Obě české reprezentantky však mají stále naději se do Pekingu dostat, zbývající dva kvalifikační turnaje se uskuteční ve Švédsku a v Kanadě.

Ve hře bude v každé kategorii celkem šest míst.

Výsledky - ženy:

Do 48 kg: 1. Stadniková (Ázerb.), 2. Boubryemmová (Fr.), 3. Kohutová (Ukr.) a Sadowská (Pol.).

Do 55 kg: 1. Golcová (Rus.), 2. Cristeaová (Mold.), 3. Pumpuriduová (Řec.) a Lazarevová (Ukr.).

Do 63 kg: 1. Kartašovová (Rus.), 2. Chilková (Běl.), 3. Sastinová (Maď.) a Rogienová (Pol.), ...Spoustová (ČR) vyřazena v osmifinále.

Do 72 kg: 1. Zlatevová (Bulh.), 2. Manurovová (Rus.), 3. Franssonová (Švéd.) a Schätzleová (Něm.), ...Sklenková (ČR) vyřazena v osmifinále.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.