El Niňo uhrálo ve finále superligy jen bod

11. března 2009 12:21 - WOLKERSDORF

Stolní tenisté pražského El Niňa neuspěli v prvním finálovém utkání superligy proti obhájcům SSV Niederösterreich. Favorizovaný celek vyhrál v domácím prostředí 6:1, když se o jediný bod českého mistra postaral Dmitrij Prokopcov. Ten dokázal porazil někdejšího mistra světa Wernera Schlagera.

V dalších zápasech měli Pražané hodně smůly, několik jich prohráli v pěti setech. Odveta je v Praze na programu v úterý 24. března. Úspěchu dosáhli stolní tenisté KST Robor Mokré Lazce, kteří v zápase o konečné páté místo zvítězili v Budapešti nad BVSC Lombard 6:1.

V soutěži žen se v prvním finálovém utkání v dresu Lince ve výborném světle představila Iveta Vecenovská. Dvaadvacetiletá česká reprezentantka přispěla k hladkému vítězství svého týmu 7:0 nad Mladostí Záhřeb dvěma body ve dvouhře a společně s Liu Jia vyhrála i čtyřhru.

Superliga ve stolním tenisu:
Muži - 1. zápasy:
Finále: SVS Niederösterreich - SK SKK El Niňo Praha 6:1,
o 5. místo: BVSC Lombard Budapešť - KST Robor Mokré Lazce 1:6,
o 9. místo: UTTC Stockerau (Rak.) - TTC E.N. Praha VI. 2:6,
o 15. místo: GSK Záhřeb - SKST Baník Havířov 1:6.
Ženy - 1. zápasy:
Finále: Linec AG Froschberg - Mladost Záhřeb 7:0,
o 3. místo: MSK Gumotex Břeclav - Kecskemet SSK (Maď.) 3:6.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.