Rubriky:

Ostatní

Baseballisté Yankees utrpěli těžký debakl 4:22 s Clevelandem

19. dubna 2009 10:30 - NEW YORK

Baseballisté New Yorku Yankees zatím svým fanouškům na zbrusu novém stadiónu příliš radosti nedělají. V sobotu na něm dokonce utrpěli debakl 4:22 od Clevelandu. Během druhé směny přibylo na konto hostujícího týmu celkem 14 bodů, když si alespoň jeden úspěšný odpal připsal každý muž základní sestavy týmu Indians.

 

newyork.yankees.mlb.com

Asdrubal Cabrera předvedl dokonce ceněný grand slam, tedy nechytatelný odpal při plně obsazených metách. "Nezajímalo nás, jak dlouho bude trvat ta směna. Prostě když se trefujete a sbíráte jeden bod za druhým, můžete zůstat na stadionu třeba celý den," usmíval se Mark DeRosa, jemuž se podařilo čtyřikrát úspěšně zasáhnout míček od nešťastného nadhazovače domácích Wang Čch'en-minga.

Yankees otevřeli stadion za 1,5 miliardy čtvrteční vysokou prohrou 2:10, Cleveland porazili alespoň v pátek po těsném výsledku 6:5.

Na sobotní duel nebude v dobrém vzpomínat ani jeden z rozhodčích Ed Hickox. Toho zasáhl odpal Bena Franciska v šesté směně tak, že mu rozpůlil ochrannou masku. Hickox se sice do utkání na chvíli vrátil s vypůjčenou maskou od catchera Yankees, nakonec ale hřiště opustil a skončil v nemocnici na pozorování.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní