Rubriky:

Ostatní

Živě

Boxer Konečný nezaváhal a v našlapané Lucerně porazil Kisse

30. prosince 2009 23:24 - PRAHA

Profesionální boxer Lukáš Konečný ve středu splnil v přeplněném sále pražské Lucerny roli favorita a bez problémů na body porazil Maďara Attilu Kisse. V hlavním duelu Galavečera profesionálního boxu "Noci bojovníků" tak získal titul mezinárodního mistra České republiky organizace ČUBP (Česká unie boxerských profesionálů) ve střední váhové kategorii.

Jedenatřicetiletý Konečný nastoupil ke druhému zápasu v rozmezí dvou týdnů, a přestože si z předešlého souboje s Bělorusem Sergejem Chomickým odnesl poraněné rameno, v ringu dominoval od prvního kola. Člen německé stáje SES Boxing si připsal 42 výhru ve 45. profesionálním zápase.

Ve druhém titulovém duelu večera Luboš Šuda porazil Tomáše Mrázka a udržel si pás pro mezinárodního šampiona ČUBP polotěžké váhy. Šuda sice vyhrál jasně 3:0 na body, ale duel nebyl tak jednoznačný, jak se původně předpokládalo.

Mrázek byl ve čtvrtém kole trochu úzkostlivě počítán, v šestém kole však dokázal soupeře sám "poslat" na zem. K výhře mu to ale nakonec stejně nestačilo. "Musím se před Tomášem sklonit, byl super připravený. Můj trénink poslední dva roky nestojí za moc a Tomáš si možná zasloužil vyhrát. Je mi to skoro trapné, ale slibuju, že začnu trénovat a dám si s Tomášem odvetu," řekl Šuda po utkání.

Vyhrála i třetí z hlavních postav akce v Lucerně Roman Kracík, jenž na body porazil David Vicena.

 

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.