Rubriky:

Ostatní

Živě

VIDEO: Patou ho poslal k zemi, zápasník MMA se skácel jako prkno

22. ledna 2012 09:54 - PRAHA

Držel se dlouho, ale nakonec jediná nepozornost ho stála možnou výhru. Rychlý, přesný kop a pata skončila v jeho obličeji. Zápasník MMA Terry Etim se skácel na podlahu jako prkno. Edson Barboza, neporažený bojovník v lehké váze organizace UFC, potvrdil své statistiky. Opět neprohrál. A to ani doma, v Riu.

 

Ricardo Moraes, Reuters

Pětadvacetiletý Barboza po výhře děkoval směrem nahoru, tenhle kop neměl opravdu chybu a Brazilec mohl být spokojený. Efektní otočka a publikum mělo svého hrdinu, který vyhrál desátý duel v lehké váze. Žádný neprohrál, sedm jich zakončil ještě před limitem. Naposledy vyhrál ve třetím kole, ve kterém uběhlo 122 sekund, když rozhodčí souboj ukončil, šampión UFC vyhrál.

Terry Etim, který je o rok starší a o pět centimetrů vyšší, narazil. Ve svém devatenáctém zápase si připsal rodák z Liverpoolu čtvrtou porážku. Sice padl na domácí půdě soka, ale oba se dočkali odměny. K základnímu platu za zápas každý vyfasoval navíc 65 tisíc dolarů, což je téměř 1 300 000 korun.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.