Hvězda utrpěla debakl. Na MS překvapivě končí

1. ledna 2021 23:00 - Londýn/Praha

Hvězdný Nizozemec Michael van Gerwen utrpěl svou nejtěžší porážku na mistrovství světa v šipkách a s turnajem v londýnském Alexandra Palace se překvapivě rozloučil už ve čtvrtfinále. Nejvýše postavený muž světového žebříčku inkasoval debakl 0:5 od Angličana Davea Chisnalla, jenž ho neporazil ani v jednom z předchozích 27 vzájemných zápasů.

 

facebook Karla Sedláčka, Facebook

Jednatřicetiletý Van Gerwen se tak po loňské porážce ve finále ani letos nedočká čtvrtého mistrovského titulu. Šampionát vyvrcholí v neděli.

Van Gerwenův přemožitel Chisnall se po svém prvním postupu do semifinále MS střetne s dvojnásobným šampionem Garym Andersonem ze Skotska. Druhou dvojici tvoří Angličan Stephen Bunting s Velšanem Gerwynem Pricem.

Na turnaji startoval i český šipkař Karel Sedláček, jenž vypadl před dvěma týdny v 1. kole s Angličanem Ryanem Joycem.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: