Baseballista Lindor má v New York Mets třetí nejlukrativnější smlouvu v MLB

6. dubna 2021 11:25 - New York

Baseballista Francisco Lindor podepsal s New York Mets třetí nejlukrativnější smlouvu v MLB. Sedmadvacetiletý rodák z Portorika se dohodl na desetiletém kontraktu, díky němuž si od roku 2022 vydělá 341 milionů dolarů.

 

Jasen Vinlove, Reuters

Lindor hrál dosud v MLB za Cleveland a Mets posílil před sezonou, jež začala minulý týden. Za své výkony v dresu Indians si čtyřnásobný účastník Utkání hvězd vysloužil dvakrát ocenění pro nejlepšího defenzivního hráče na své pozici a také dvě trofeje pro nejlepšího ofenzivního hráče.

Lukrativnější smlouvy než Lindor mají aktuálně v MLB pouze Mike Trout v Los Angeles Angels (426,5 milionů dolarů na 12 let) a Mookie Betts v Los Angeles Dodgers (365 milionů dolarů za 12 let).

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.