STOLNÍ TENIS |
Jaroslav Cieslar |
40 let, stolní tenis, třída 9, tělesně postižený |
MS 2002 - Taipei, Tchaj-wan: 2. v soutěži družstev; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 3. v soutěži družstev; Ocenění: nejlepší sportovec okresu Frýdek - Místek, nejlepší sportovec města Třince. |
Miroslav Cinibulk |
50 let, stolní tenis, třída 9, tělesně postižený |
LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 2. v soutěži družstev; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko : 4. v soutěži jednotlivců |
Milan Ďuračka |
58 let, stolní tenis, třída 7, tělesně postižený |
ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 9. - 12. v soutěži jednotlivců |
František Glazar |
24 let, stolní tenis, třída 3, vozíčkář |
LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 3. v soutěži družstev, 9. v soutěži jednotlivců; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 2. v soutěži jednotlivců |
Jaroslava Janečková |
34 let, stolní tenis, třída 8, tělesně postižená |
ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 2. v soutěži družstev, 3. v soutěži jednotlivkyň |
Ivan Karabec |
24 let, stolní tenis, třída 10, tělesně postižený |
LPH 1996 - Atlanta USA: 5. v soutěži jednotlivců; LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 1. v soutěži jednotlivců, 2. v soutěži družstev; MS 2002 - Taipei, Tchaj-wan: 2. místo v soutěži družstev, 3. místo v soutěži jednotlivců, 3. místo v soutěži jednotlivců open; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 1. v soutěži jednotlivců , 3. v soutěži jednotlivců open , 3. v soutěži družstev; Ocenění: 2003 v TOP TEN Českého svazu tělesně postižených sportovců |
Michala La Bourdonnaye (dříve Žáková) |
23 let, stolní tenis - třída 10, tělesně postižená |
MS 1998 - Paříž, Francie: 1. v soutěži družstev; LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 2. v soutěži družstev; MS 2002 - Taipei, Tchaj - wan: 2. v soutěži jednotlivkyň, 2. v soutěži družstev; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 2. v soutěži družstev, 3. v soutěži jednotlivkyň, 4. v soutěži jednotlivkyň OPEN; Ocenění: v desítce Paralympionik roku, v desítce nejlepších sportovců ČSTPS TOP TEN 2002 |
Jolana Matoušková |
24 let, stolní tenis, třída 10, tělesně postižená |
LPH 1996 - Atlanta, USA: 2. v soutěži jednotlivkyň, 2. v soutěži družstev; MS 1998 - Paříž, Francie: 1. v soutěži jednotlivkyň, 1. v soutěži jednotlivkyň OPEN, 1. v soutěži družstev; LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 1. v soutěži jednotlivkyň, 2. v soutěži družstev; MS 2002 - Taipei, Tchaj-wan: 2. v soutěži jednotlivkyň, 2. v soutěži družstev; Přehled výsledků na ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 2. v soutěži jednotlivkyň, 2. v soutěži družstev; Ocenění: na MS 1998 dostala od francouzské ministryně sportu Cenu fair play, několikrát v desítce Paralympionik roku |
Jitka Pivarčiová |
33 let, stolní tenis, třída 5, vozíčkářka |
MS 1998 - Paříž, Francie: 3. v soutěži jednotlivkyň; LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 3. v soutěži jednotlivkyň; MS 2002 - Taipei, Tchaj - wan: 3. v soutěži jednotlivkyň; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 1.v soutěži jednotlivkyň, 5. v soutěži jednotlivkyň OPEN; Ocenění: 2000 - nejlepší sportovec okresu Rakovník, čestné občanství města Nové Strašecí, 2001 - TOP TEN Českého svazu tělesně postižených sportovců |
Jiří Soukup |
36 let, stolní tenis, třída 8, tělesně postižený |
ME 1995 - Dánsko: 2. v soutěži jednotlivců; LPH 1996 - Atlanta, USA: 8. v soutěži jednotlivců; |
Michal Stefanu |
38 let, stolní tenis, třída 4, vozíčkář |
LPH 1996 - Atlanta, USA: 2. v soutěži jednotlivců; MS 1998 - Paříž, Francie: 1. v soutěži jednotlivců, 3. v soutěži jednotlivců OPEN; LPH 2000 - Sydney, Austrálie: 1. v soutěži jednotlivců, 3. v soutěži družstev; MS 2002 - Taipei, Tchaj - wan: 2. v soutěži jednotlivců; ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 1. v soutěži jednotlivců OPEN, 1. v soutěži družstev, 3. v soutěži jednotlivců; Ocenění: 2000 - nejlepší sportovec města Náchoda, 2003 - umístění v desítce Paralympionik roku |
René Tauš |
32 let, stolní tenis - třída 5, vozíčkář |
ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 1. v soutěži družstev, 4. v soutěži jednotlivců OPEN, 5. v soutěži jednotlivců; Ocenění: nejlepší sportovec Libereckého kraje roku 2003 |
Tomáš Vrbka |
37 let, stolní tenis - třída 10, tělesně postižený |
ME 2003 - Záhřeb, Chorvatsko: 2. v soutěži družstev, 5.-6. v soutěži jednotlivců; Ocenění: nejlepší sportovec Karlovarského kraje (2004) |