Rubriky:

Ostatní

Program XII. letních paralympijských her - stolní tenis

17. září 2004 21:57

Přinášíme program českých reprezentantů ve stolním tenise na XII. letních paralympijských hrách v Aténách.

STOLNÍ TENIS
Jméno Třída Disciplína .
18. - 19.9
Michal Stefanu T 4 dvouhra kvalifikace
René Tauš T 5 dvouhra kvalifikace
Jaroslav Cieslar, Miroslav Cinibulk T 9 dvouhra kvalifikace
František Glazar T 3 dvouhra kvalifikace
Jiří Soukup T 8 dvouhra kvalifikace
Ivan Karabec, Tomáš Vrbka T 10 dvouhra kvalifikace
Jitka Pivarčiová T 5 dvouhra kvalifikace
Milan Ďuračka T 7 dvouhra kvalifikace
Michala La Bourdonnaye, Jolana Matoušková T 10 dvouhra kvalifikace
Jaroslava Janečková T 8 dvouhra kvalifikace
20.9.
. T 3 (muži) dvouhra osmifinále
. T 4 (muži) dvouhra osmifinále
. T 7 (muži) dvouhra osmifinále
. T 5 (muži) dvouhra osmifinále
. T 10 (muži) dvouhra čtvrtfinále
. T 8 (ženy) dvouhra osmifinále
. T 9 (muži) dvouhra osmifinále
. T 3 (muži) dvouhra čtvrtfinále
. T 5 (ženy) dvouhra čtvrtfinále
. T 8 (muži) dvouhra osmifinále
. T 5 (muži) dvouhra čtvrtfinále
. T 9 (muži) dvouhra čtvrtfinále
. T 10 (ženy) dvouhra semifinále
. T 5 (ženy) dvouhra semifinále
. T 8 (muži) dvouhra čtvrtfinále
. T 8 (muži) dvouhra semifinále
. T 8 (ženy) dvouhra semifinále
. T 7 (muži) dvouhra semifinále
. T 5 (muži) dvouhra semifinále
. T 9 (muži) dvouhra semifinále
. T 10 (muži) dvouhra semifinále
. T 5 (muži) dvouhra semifinále
. T 3 (muži) dvouhra semifinále
21.9.
. T 5 (ženy) dvouhra o bronz
. T 5 (ženy) dvouhra finále
. T 10 (ženy) dvouhra o bronz
. T 10 (ženy) dvouhra finále
. T 7 (muži) dvouhra o bronz
. T 3 (muži) dvouhra o bronz
. T 8 (ženy) dvouhra o bronz
. T 7 (muži) dvouhra finále
. T 8 (ženy) dvouhra finále
. T 4 (muži) dvouhra o bronz
. T 9 (muži) dvouhra o bronz
. T 8 (muži) dvouhra o bronz
. T 9 (muži) dvouhra finále
. T 8 (muži) dvouhra finále
. T 4 (muži) dvouhra finále
. T 10 (muži) dvouhra o bronz
. T 5 (muži) dvouhra o bronz
. T 10 (muži) dvouhra finále
. T 5 (muži) dvouhra finále
. T 3 (muži) dvouhra finále
23. - 25.9. 
Ivan Karabec, Tomáš Vrbka T 10 družstva kvalifikace
René Tauš, Michal Stefanu, František Glazar T 3 - 5 družstva kvalifikace
Jaroslav Cieslar, Miroslav Cinibulk T 9 družstva kvalifikace
Michala La Bourdonnaye, Jolana Matoušková, Jaroslava Janečková T (6 - 10) družstva kvalifikace
Milan Ďuračka, Jiří Soukup T (6 - 8) družstva kvalifikace
26.9.
. T 9 (muži) družstva semifinále
. T (6 - 8) (muži) družstva semifinále
. T (3 - 5) (muži) družstva semifinále
. T 10 (muži) družstva semifinále
. T (6 - 10) (ženy) družstva semifinále
27.9.
. T 9 (muži) družstva o bronz
. T 9 (muži) družstva finále
. T (3 - 5) (muži) družstva o bronz
. T (3 - 5) (muži) družstva finále
. T (6 - 8) (muži) družstva o bronz
. T (6 - 8) (muži) družstva finále
. T 10 (muži) družstva o bronz
. T 10 (muži) družstva finále
. T 10 (ženy) družstva o bronz
. T 10 (ženy) družstva finále

Alice Tejkalová, Sport.cz

Zrušit