Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Když musíš, tak musíš... Ragbista vykonal malou potřebu přímo na hřišti

6. června 2013 10:47 - Brisbane/Praha

Co dělat, když na ragbistu přijde během zápasu nutkání odskočit si na malou? Třiadvacetiletý Russell Packer, novozélandská hvězda týmu New Zealand Warriors, zvolil v ligovém souboji s Brisbane Broncos ne zrovna elegantní, ale rozhodně nejrychlejší řešení. Vyprázdnil močový měchýř přímo na trávník Suncorp Stadium....

Úleva se dostavila během chvilky, ragbista elegantně vytřepal zvlhlé spodní prádlo a byl znovu připraven zasáhnout do hry. Přestože si počínal poměrně nenápadně, jeho exces neunikl televizním kamerám a malér byl na světě.

Hráč sice po utkání, které jeho tým vyhrál přesvědčivě 56:18, okamžitě na Twitteru vyjádřil nad svým skutkem lítost a omluvil se, vedení soutěže ale bylo nekompromisní. Týmu vyměřilo pokutu 15 000 australských dolarů (kolem 300 000 korun).

„Takové chování je naprosto nepřijatelné a neexistuje pro něj žádná omluva," uvedl rozzlobený generální manažer NRL Nathan McGuirk.

Zahraniční média okamžitě přispěchala s připomínkou, že obdobný incident se už při souboji obou týmů odehrál. V roce 1988 neudržel svěrač Don McKinnon a i on šokoval veřejnost vykonáním malé potřeby během přerušené hry přímo na hřišti. Vysloužil si za to tehdy penalizaci ve výši tisíc dolarů.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní