Rubriky:

Ostatní

Cardinals jsou ve finále MLB. Probojovali se tam už podruhé za tři roky

19. října 2013 09:42 - St. Louis
(Aktualizováno: 19. října 2013 10:08)

Prvními finalisty play off zámořské baseballové ligy MLB se stali St. Louis Cardinals, kteří si ve Světové sérii zahrají podevatenácté. V pátečním šestém finálovém utkání Národní ligy doma porazili Los Angeles Dodgers jasně 9:0 a vyhráli 4:2 na zápasy.

 

Scott Rovak, Reuters

O soupeři St. Louis se rozhodne mezi Boston Red Sox a Detroit Tigers, kteří prohrávají v sérii 2:3 na zápasy. Šestý duel se hraje v sobotu v Bostonu a domácí tým se může v případě vítězství probojovat do Světové série poprvé od roku 2007, kdy slavil titul. Kdyby se povedlo Detroitu sérii vyrovnat, rozhodne se v neděli. Světová série odstartuje ve středu.

St. Louis bude usilovat už o dvanáctý mistrovský titul, víc jich v historii získali jen New York Yankees (27). Ve finále jsou Cardinals podruhé za poslední tři sezóny, předloni v něm porazili Texas Rangers.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.