Rubriky:

Ostatní

Živě

S Tysonem bude boxovat irský "Kolos"

12. dubna 2005 14:38 - PRAHA

Mike Tyson už má jasno o tom, proti komu bude boxovat při svém návratu do světového ringu. Návrat bývalého mistra v těžké váze je naplánován na 11. června do haly MCI Center ve Washingtonu a Tysonovým soupeřem bude Kevin McBride. Ten sice pochází z Irska, ale poslední roky tráví v americkém Marylandu, kde se také na souboj s Tysonem tvrdě připravuje.

 

ČTK/AP

Jednatřicetiletý McBride, přezdívaný pro své rozměry "Kolos", už měl s Tysonem jednou boxovat. Nakonec ale dostal v červenci loňského roku přednost Danny Williams, který měl menší finanční požadavky. Právě Williams pak Tysona poslal k zemi a někdejší "Iron Mike" od té doby do ringu nevstoupil.

Nyní se ale osmatřicetiletý Tyson, jehož zápasy nenechávají nikoho chladným, hodlá opět vrátit a to ve vítězném stylu. Zda to pro něj bude v souboji s McBridem jednoduchá práce, je těžké hodnotit. Jeho protivník sice ze 37 soubojů odcházel poražen jen čtyřikrát (27 vítězství stylem k.o.), ale nikdy proti němu nestál boxer věhlasného jména.

grg, Sport.cz

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.