Rubriky:

Ostatní

Zlý muž? Naopak! Někdejší boxerský rebel Tyson vykonal dobrý skutek

23. září 2014 10:27 - Las Vegas

Bylo to fiasko, když v roce 1997 ukousl svému protivníkovi Evanderu Holyfieldovi kus ucha. Pověstná agresivita v boxerském ringu, skandály i násilné chování v soukromí proslavily Mika Tysona možná více, než slavná kariéra, během které čtyřiačtyřicetkrát knokautoval své protivníky. Minulý týden ale osmačtyřicetiletý Tyson dokázal, že umí i pomáhat. Bývalý šampión těžké váhy se postaral o zraněného motocyklistu, který havaroval v Las Vegas.

 

Profimedia.cz

Tyson přispěchal na pomoc devětadvacetiletému muži, který po kolizi s taxíkem spadl a utrpěl několik zlomenin. Když se prý na zemi probral, uviděl Tysona, který se nad ním skláněl a křičel na další lidi okolo, ať s ním nijak nehýbají. "Myslel, že má halucinace. Že už je v nějakém jiném světě," řekl právní zástupce zraněného muže.

I přes utrpěná zranění si muž Tysona stihl vyfotit mobilním telefonem, aby měl památku. Někdejší zlý muž ringu totiž po příjezdu záchranky z místa odešel.

O několik dní později dostal Tyson jako poděkování koš s ovocem a vzkazem: "Moc děkuju za to, že jste na mne po nehodě dohlížel. Je to ta nejvíc uklidňující věc na světě, když Mike Tyson říká lidem, aby na vás nesahali."

ČTK, Sport.cz

Zrušit