Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Jak vyzrát na Klička? Otrava Briggs bláznivě zaútočil na vodě, Ukrajinec to neustál

9. října 2014 18:27 - Miami/Praha

Bláznivější scénu těžko můžete vidět. Boxerská dvojice Shannon Briggs-Vladimir Kličko se opět předvedla. Tedy hlavně první z nich. Americký otrava a opruzovač se znovu snažil pozlobit ukrajinského rivala. A uspěl.

Vyčíhal chvíli, kdy se Kličko poblíž svého floridského domova ve městě Hollywood věnoval zábavě zvané paddleboarding. Dlouho si to šinul po hladině nerušeně, ale Briggs chtěl jít do konfliktu a zasypal Klička urážkami. Ten se ho ale snažil nevnímat.

Na vodě Briggsovi naplno došlo, jakou zbraní mohou být vlny od jeho člunu. Jednu z nich Kličko neustál, což dvaačtyřicetiletého bývalého šampióna náramně pobavilo. O čtyři roky mladšího Ukrajince se málokomu povede sejmout...

I Kličkovi vyklouzl z úst vulgární výraz po dalším z Briggsových ataků, na které už je pomalu zvyklý. V dubnu Američan vtrhnul na tiskovou konferenci před Kličkovým zápasem a dožadoval se odvety za čtyři roky starou porážku se starším z Kličků - Vitalijem. Těžce nese, že sláva je asi pryč. V srpnu ho pro změnu obtěžoval v jedné z restaurací v Hollywoodu. Co vymyslí příště?

Kličko by se měl mít na pozoru asi nejen v ringu, v němž se chystal na sjednocovací titul proti Kanaďanu Bermanu Stivernemu. Nejprve ho však čeká povinná bitva s Bulharem Kubratem Pulevem v půli listopadu v Hamburku, kde bude obhajovat titul organizace IBF.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní