Rubriky:

Ostatní

Hrdina za stolem. Brit vyhrál zápas se zlomeným kotníkem, ale dostal trest za klení

28. listopadu 2014 10:47 - York

K vítězství se dopracoval prakticky na jedné noze a pod vlivem léků. Ani zranění nerozhodilo pětinásobného mistra světa v královské kulečníkové hře snooker Ronnieho O'Sullivana. Se zlomeným kotníkem vyhrál na turnaji UK Championship zápas s Danielem Wellsem.

 

Profimedia.cz

Osmatřicetiletý Brit si kotník zlomil při běhání a duel absolvoval s levou nohou v dlaze a pod prášky tišícími bolest. I tak ale měl značné problémy se situacemi za stolem.

"Vůbec jsem si to neužil. Vzal jsem si tolik prášků, kolik se dalo, ale strašně mě to bolelo. Nemohl jsem dát pořádný strk. Pokud se to nezlepší, asi už nebudu schopen odehrát další zápas," uvedl O'Sullivan, kterému také hrozí pokuta od snookerové asociace za to, že během tiskové konference čtyřikrát klel. K příštímu duelu by měl v Yorku nastoupit v neděli.

"Jsem hodně naštvaný, protože snooker mě teď baví více než kdy jindy. Myslím, že přestanu běhat, dokud neukončím kariéru," uvedl jeden z nejlepších hráčů v historii této kulečníkové hry.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.