Rubriky:

Ostatní

OBRAZEM: Krásky Kiki a Maki v černém! České sportovní hvězdy pózují v kalendáři

2. prosince 2014 17:05 - Praha

Hvězdy českého sportu opět zapózovaly pro kalendář na příští rok. Portrétový fotograf Ondřej Pýcha je tentokrát zvěčnil v ateliérové stylizaci a oblékl je do černé barvy. Dvanácti měsíci v roce 2015 bude majitele kalendáře provázet třináct sportovců a sportovkyň. Na jedné fotografii totiž spolu figurují atraktivní plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.

 

Ondřej Pýcha pro SPORT INVEST Group

Vedle nich se na snímcích objevují například Petr Čech, Martina Sáblíková, Vavřinec Hradilek či Tomáš Hertl. Kalendář sportovních osobností patřící pod společnost Sport Invest Group byl v úterý představen v pražské Galerii Harfa, kde se uskutečnila následně i autogramiáda. Autor si pro své dílo vybíral modely z více než 350 jmen.

„Snažili jsme se respektovat vrcholy sezón jednotlivých sportovců. Proto například hned v lednu naleznete Filipa Jíchu, kterého čeká v tu dobu s českou reprezentací účast na mistrovství světa v Kataru. A květen představuje Tomáš Hertl, který by se mohl objevit na mistrovství světa v Praze," vysvětlila výběr výkonná ředitelka agentury Tereza Vlková.

Sehnat kalendář s českými sportovními hvězdami ale není zrovna snadné. „Letos jsme se rozhodli dát do prodeje pouze limitovanou edici, která bude k dostání výhradně na dnešní autogramiádě se šesti vybranými sportovci," dodala Vlková.

roj, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní